Głównej zawartości

Jak zostać Partnerem Programu „Ogólnopolska Karta Seniora – edycja miejska Czerwionka-Leszczyny”?

Aby zostać Partnerem Programu „Ogólnopolska Karta Seniora – edycja miejska Czerwionka-Leszczyny” wystarczy wypełnić deklarację z propozycją oferowanych ulg całorocznych, bądź okazjonalnych. Samorząd ze swojej strony zapewnia promocję firmy umieszczając informacje o udzielonych rabatach na stronie internetowej Urzędu Miasta i jednostek organizacyjnych gminy oraz zapewniając naklejkę Programu do oznaczenia lokalu. Szczegółowe informacje o Programie można uzyskać w Miejskim Ośrodku Kultury w Czerwionce-Leszczynach pod numerem telefonu: 32 431 16 34 w. 12 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklarację można złożyć w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach przy ulicy 3 Maja 36D (punkt informacyjny) lub przesłać na adres: Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach, ul. Wolności 2, 44-230 Czerwionka-Leszczyny. 

Do pobrania:


Ponadto podmioty mogą zostać Partnerami Programu „Ogólnopolska Karta Seniora”. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i odesłać na adres Stowarzyszenia MANKO, ul. Słowackiego 46/30, 30-018 Kraków lub dostarczyć do Biura Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Czerwionce-Leszczynach (ul. Wolności 2, 44-230 Czerwionka-Leszczyny). Dla podmiotów z Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny pakiet podstawowy* jest bezpłatny

Formularz w wersji papierowej jest dostępny w Biurze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Czerwionce-Leszczynach oraz w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym (punkt informacyjny).

Do pobrania: zgłoszenie partnera do programu

* W ramach pakietu podstawowego podmiot otrzymuje: wpis na listę firm honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora, certyfikat Programu, naklejki Programu do oznaczenia lokalu.